Müşteri Temsilcisi 0505 111 1111

Tarımsal Etil Alkol

Tarım ve gübre ilacımı yapmak istiyorsunuz ? Yoksa Ev yapımı içki mi yapmak istiyorsunuz ? işte bu sorularınızın cevabını etilalkolmarket.com ile artık bulabilirsiniz.

Tarımsal Etil alkol Etanol adıyla da bilinen, iki karbonlu, bir değerli alkol (C2H5OH). Alkol denince akla Tarımsal etil alkol gelir. Alkollü içkilerde bulunan bu madde, halk arasında ispirto olarak tanınır.

Etil alkol, alkol mayalanmasıyla elde edilir: Glikoz, zimas enzimi ile katalizlenerek etil alkol ve karbon dioksite dönüşür. Bu mayalanmayla en çok % 12’lik alkol elde edilir. Ayrımsal damıtmayla bu oran % 96’ya çıkarılabilir.

Renksiz, hoş kokulu, su ile her oranda karışabilen bir sıvıdır. Eksi 112°C’ta donar, 78°C’ta kaynar. Etil alkol, içki, ispirto ve kolonya dışında, birçok organik maddenin sentezinde, ayrıca çözücü ve yakacak olarak da kullanılır.

Tarımsal Etil alkolü etilalkolal.com güvencesi ile almaya ne dersiniz? üstelik tüm Türkiye için kargo gönderimi mevcut. Üstelik 2 Gün İçerisinde KAPIDA Ödeme Garantisi Sadece bizde güvenli alışveriş için bizi tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap
ÇAĞLAR BAKLACI

MERHABALAR Sizi bu zamana kadar bulmadığım için kendime kızdım inanın 🙂 kazık yemişim bir sürü ben hobi amaçlı viski yapıyorum
dr derman dan başakası yalanmış onu anladım volan diye bir alkol aldım aman allahım içemiyorum param çöpe gitti
her neyse asıl konuya gelecek olursak havale hangi banka ya da kapı da ödeme yapıyor musunuz biz zonguldakta 11 kişilik bir arkadaş grubuyuz ona göre alım yapacağız bize yardımcı olabilirmisiniz

3 Ağustos 2019 Cevapla
Şerafettin Coşkun

2 adet 5 litre istiyorum Kapıda ödeme olurmu?

8 Haziran 2020 Cevapla
YORUM YAZ